„Żyjemy w wiecznym teraz, a kiedy słuchamy muzyki, nie słuchamy przeszłości, nie słuchamy przyszłości, słuchamy rozszerzonej Teraźniejszości."

Allan Watts

Kim jesteśmy

Fundacja „Alma Musica” jest organizacją poświęconą prostej misji: szerzeniu świadomości społecznej i inspirowaniu ludzi poprzez muzykę.

Wierzymy, że muzyka daje nam poczucie więzi z innymi ludźmi, z innymi kulturami, a badania pokazują, że doświadczanie muzyki innych kultur zwiększa tolerancję i empatię kulturową.

Muzyka daje nam wolność i świadomość, że wszyscy jesteśmy jednością, która funkcjonuje w perfekcyjnej harmonii.

Do podstawowych zadań Fundacji należy pomoc w realizacji ciekawych projektów artystycznych, koncertów i festiwali, kładąc szczególny nacisk na interkulturowość wydarzeń.

Jerzy Chwastyk

Jerzy Chwastyk

Prokurent, Dyrektor Artystyczny “Alma Concerts” i festiwalu „Sounds of Surrender”

Uważany za muzyka, który jest „mistrzem oddechu i linii wokalnej na gitarze” według Pizzicato Magazine, Chwastyk osiągnął sukcesy na licznych konkursach: m.in. Concurso Sigall w Chile i Concurso Fernando Sor w Madrycie.

www.jerzychwastyk.com

Teresa Kotwicka

Teresa Kotwicka

Prezes Zarządu

Z wykształcenia ekonomistka, doradca podatkowy z ponad 40-letnim doświadczeniem ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki, przyrody i sztuk artystycznych.

Fundacja ALMA MUSICA – spełnia jej zamiłowanie do muzyki , jak również pozwala jej realizować w działalności charytatywnej . Muzyka jest dla wszystkich , bez względu na kolor skóry , przekonania , czy poziom sprawności .

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Learn more